Neuropsycholog

Anita Kozłowski jest absolwentką Uniwersytetu Alberty, gdzie specjalizowała się w neuropsychologii i matematyce. Jest uznanym na całym świecie renomowanym  specjalizującym się w hipnozie Ericksonowskiej. Ma wysoko rozbudowana praktykę kliniczną w Kanadzie i szkoli terapeutów na całym świecie.  Prowadzi również szkolenia na czterech kontynentach w dziedzinie  Ericksonskiej metody psychoterapeutycznej i skutkach traumy na układy podświadomości.

Jej zainteresowania skupiają się na Nowej Niemieckiej medycynie , która łączy traumy emocjonalne z chorobami przewlekłymi . Opracowała także system o nazwie Rapid Therapy Systems, który zajmuje się podstawowymi wzorcami podświadomości, umożliwiając terapeucie szybkie złagodzenie skutków urazów we wczesnym dzieciństwie, depresji, lęku i wielu innych schorzeń, których pozbycie się zwykle zajmuje lata.