Autorzy projektu "Kolory Nadziei"

Barbara Szafraniec,  trenerka motywacyjna, pisarka, Uczestniczka i prelegentka wielu szkoleń z tematyki pozytywnego myślenia, motywacji i komunikacji. O jej skuteczności świadczą wyłącznie pozytywne rekomendacje zadowolonych klientów. Nieuleczalnie wrażliwa na krzywdę i nieszczęście bliźnich, angażująca się w wiele inicjatyw prospołecznych. Kochająca ludzi, świat i swoje życie.  Inicjatorka i współautorka widowiska „Kolory Nadziei”

Ryszard Wolbach, kompozytor, autor tekstów, gitarzysta i wokalista, były lider zespołu „Harlem”, który nosi w sobie całą historię polskiego i światowego rocka. Wyśmienite połączenie typowego rockmana i sportowca w jednym. Wrażliwy i nieśmiały romantyk. Utopijny optymista – wciąż wierzy w uczciwość, przyjaźń i miłość, które, jego zdaniem, mogą zbawić ten szalony świat. Maniakalny kibic sportowy, gotowy pasjonować się zarówno speedwayem, jak i hiszpańską pelotą. Swoją pasją i energią życiową zaraża wszystkich wokół, nie zważając na skalę zjawiska, które rozprzestrzenia niczym rasowy wirus. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, chętnie służy radą. Inicjator i współautor widowiska „Kolory Nadziei”

(Źródło:  książka „Kolory Nadziei”)

Neuropsycholog

Anita Kozłowski jest absolwentką Uniwersytetu Alberty, gdzie specjalizowała się w neuropsychologii i matematyce. Jest uznanym na całym świecie renomowanym  specjalizującym się w hipnozie Ericksonowskiej. Ma wysoko rozbudowana praktykę kliniczną w Kanadzie i szkoli terapeutów na całym świecie.  Prowadzi również szkolenia na czterech kontynentach w dziedzinie  Ericksonskiej metody psychoterapeutycznej i skutkach traumy na układy podświadomości.

Jej zainteresowania skupiają się na Nowej Niemieckiej medycynie , która łączy traumy emocjonalne z chorobami przewlekłymi . Opracowała także system o nazwie Rapid Therapy Systems, który zajmuje się podstawowymi wzorcami podświadomości, umożliwiając terapeucie szybkie złagodzenie skutków urazów we wczesnym dzieciństwie, depresji, lęku i wielu innych schorzeń, których pozbycie się zwykle zajmuje lata.

Psycholog, coach

Akredytowany Coach i Superwizor Izby Coachingu Psycholog biznesu i Socjolog organizacji, Konsultant, Coach, Mentor i Trener Dyrektor Centrum Coachingu i Mentoringu przy Akademii Leona Koźmińskiego; wykładowca na studiach Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego i Polskiej Akademii Nauk Właścicielka firmy doradztwa strategicznego w branży IT i kapitału ludzkiego LDC Consulting Założycielka Instytutu Jakości życia (QLI – Quality of Life Institute) Redaktor naukowy czasopisma Coaching Review, Autorka wielu publikacji z zakresu coachingu Absolwentka Instytutu Psychologii UJ, Instytutu Socjologii UW i Studium Pedagogicznego UJ. Od 21 lat w roli konsultanta i trenera: ponad 5000 godzin warsztatów i szkoleń, 9 lat w roli coacha: ponad 2500 godzin coachingu indywidualnego, zespołowego i grupowego). Specjalizacje: Rozwój Inteligencji emocjonalnej oraz osobistego potencjału przywódczego; 2) Coaching oraz indywidualne programy rozwojowe dla najwyższej kadry menedżerskiej i członków zarządu; ponadto 3) Superwizja, mentoring i wsparcie rozwoju profesjonalnego coachów.

Ekspert relacji

Agnieszka Przybysz, pionierka coachingu w Polsce, ekspert relacji, mentor biznes z pasją, autorka wielu książek. Stworzyła 62 wspaniałe, różne kursy, programy online od 21 dniowych, 5-7 tygodniowe i roczne.Założycielka Akademii Kobieca Moc. Jedyny w Polsce program, który umożliwia podnoszenie i pogłębianie własnej świadomości na wszystkich poziomach jednocześnie z wykorzystaniem unikalnych autorskich narzędzi. Cudowną Energię, Duchowość, Autentyczność & Efekty. Od 2000r. pomaga przedsiębiorcom z pasją przejść od stagnacji do wspaniałych relacji, związków, wskazuje drogę do kariery i biznesu z pasją, jak zarabiać świetne pieniądze – odnosić sukcesy, być docenianym, kochanym i bogatym. Więcej w AgnieszkaPrzybysz.com

Psycholog, jezuita.

Ks. dr Jacek Prusak, jezuita, publicysta, teolog, doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Absolwent teologii na Papieskim Wydziale Teologicznym „Bobolanum” w Warszawie oraz tzw. social work  ze specjalnością kliniczną w Boston College (USA). Kierownik Katedry Psychopatologii i Psychoprofilaktyki w Instytucie Psychologii Akademii Ignatianum w Krakowie, rzecznik AIK.  Adiunkt w Katedrze Psychologii Religii i Duchowości, Instytut Psychologii AIK. Jako psychoterapeuta współpracuje również z Centrum Dobrej Terapii. Członek redakcji i publicysta „Tygodnika Powszechnego”. Naukowo zajmuje się relacją psychoterapii i duchowości, psychologią moralności. Autor książki „Poznaj siebie, spotkasz Boga”, współautor książki „Jan Woleński. Wierzę w to, co potrafię zrozumieć”

Psychiatra

Prof. dr hab. med.  Zbigniew Lew-Starowicz -  wybitny specjalista  w zakresie psychiatrii i psychoterapii. Autor i współautor licznych prac z zakresu psychiatrii i seksuologii,  a także książek popularnonaukowych.  Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Wojskowej w Łodzi oraz Filozofii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wykładowca na  wydziałach psychologicznych wielu uczelni. Konsultant krajowy w zakresie seksuologii.  Prezes Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej. Zajął się działalnością jako biegły sądowy oraz praktyką w ramach Centrum Seksuologii Medycznej, Psychiatrii i Psychoterapii, którego został dyrektorem. Autor prawie pięćdziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych, w tym kilku podręczników akademickich.

Zobacz również